ABOUT US | HAKKIMIZDA

We also supply the rolls we produce in our own system according to our customers demands. We are aware of our responsibility and the responsibility towards the customers in all sectors for them to be able to continue to grow steadily.

Separ Plastik is continuing it’s activities in Istanbul Kıraç with it’s 10 000 m2 closed area in terms of plastic sector with its experience, ethical value and customer satisfaction for many years. We produce PS sheets (Polystyrene), PP sheets (Polypropylene), ABS sheets, PS bobbins, PP bobbins and ABS bobbins, which contain technological innovations, technology, advertising, automotive, household appliances, botanical, packaging and other thermoforming technologies. Separ Plastic guarantees both recycling and production. The products we manufacture can be produced in terms of environment and human health.

Our dynamic and competitive plastic materials are  suitable for change and development for the sake of being long-lasting, to provide quality and customer satisfaction. In this context, Separ Plastik is always at your service with the production infrastructure that you have set up, the values you possess and the experience you gained over the years.

Firmamız Separ Plastik, sektörde uzun yıllardır edindiği deneyim, etik değerler ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla plastik sektöründeki faaliyetlerini İstanbul Kıraç da, kurulu olduğu yaklaşık 10.000 m2 lik kapalı alanda sürdürmektedir. Günün teknolojik yeniliklerini yakından takip ederek gıda, reklam, otomotiv, beyaz eşya, botanik, paketleme ve diğer birçok sektörden bünyesinde thermoform hatları bulunan firmalara plastik levha, PS Levha (Polistren), PP Levha (Polipropilen), ABS levha, PS bobin, PP Bobin, ABS Bobin üreterek hizmet vermektedir. Separ Plastik hem geri dönüşüm, hem de üretim alanında faaliyette olduğundan en uygun maliyetle üretimini yapabilmekte ve müşterilerine piyasadaki en avantajlı fiyatlara ürün sunabilmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler çevre ve insan sağlığı dikkate alınarak ve kesinlikle zararlı maddeler içermeyen ham maddelerden üretilmektedir. Ürünlerimizin thermoform proseslerine en uygun şekilde üretildiğinden emin olmak için kendi thermofom ünitelerimizde test etmekte ve ürettiğimiz ruloları kendi bünyemizde de kullanmaktayız.

İstikrarlı olarak büyümeye devam eden firmamız giderek büyüyen üretim hatları ve artan kapasitesi ile ilgili her sektörden müşterilerin tüm ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede ve sorumluluk bilincindedir. Dinamik ve rekabetçi plastik sektöründe uzun soluklu olabilmek için sonuç odaklı, değişim ve gelişime önem veren, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini devamlı ön planda tutan bir üreticiyle çalışmak son derece önemlidir. Bu bağlamda Separ Plastik, kurmuş olduğu üretim altyapısı, sahip olduğu değerler ve deneyimle daima hizmetinizdedir.

OUR FACTORIES

We are aware of our responsibility and the responsibility towards the customers in all sectors for them to be able to continue to grow steadily.