WHAT WE OFFER

Separ Plastik is continuing it’s activities in Istanbul Kıraç with it’s 10 000 m2 closed area in terms of plastic sector with its experience, ethical value and customer satisfaction for many years.

We produce PS sheets (Polystyrene), PP sheets (Polypropylene), ABS sheets, PS bobbins, PP bobbins and ABS bobbins, which contain technological innovations, technology, advertising, automotive, household appliances, botanical, packaging and other thermoforming technologies.

VALUE PACK | GIDA KAPLARI

Tek kullanımlık ürünler arasında sağlamlık, ergonomi ve hijyen gibi konularda yeterliliğini ispatlamış, kullanım süresi boyunca kırılma ve ezilme gibi etkilere yüksek direnim gösteren gıda saklama kaplarımız ile gıdanız da sağlığınız da güvende.

FIND OUT MORE

PLATES | TABAKLAR

Sınırsız renk seçeneği ile üretilebilen çevre dostu tek kullanımlık tabak serilerimiz kullanım alanında hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem estetik görüntüsü ile yaşantınıza şıklık katacak

FIND OUT MORE

CUPS | BARDAKLAR

Sizi sınırlayan tüm kalıpları unutun. Sınırsız renk seçeneği ve kullanım amacınıza en uygun hacimleri ile çevre dostu tek kullanımlık bardak ürünlerimiz ile ergonomi ve şıklığa aynı anda sahip olacaksınız.

FIND OUT MORE

FOOD TRAYS | GIDA KAPLARI

Özellikle endüstriyel kullanımda beklenti ve tercihlerinizi en iyi karşılayan gıda kapları sayesinde ürününüzü en iyi şekilde taşıyacak ve sergileyebileceksiniz. Yüksek dayanımı ve ergonomik esnekliği ile taşıma ve sergileme noktalarında hep bir adım önde olacaksınız.

FIND OUT MORE

KAŞIK BIÇAK ÇATAL | SPOON KNIFE FORK

Ergonomik tasarımı ve yüksek dayanım özellikleri ile son kullanıcı için vazgeçilmez bir tercih olan servis setlerimiz farklı serilerle tercihinize sunulmuştur. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek sekilde tasarlanan çevre dostu tek kullanımlık servis ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

FIND OUT MORE